SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

SKÄNK, allmoge, 1800-tal.
2906772. SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

Längd ca. 109, bredd 47, höjd 117 cm.

Repor, fläckar, slagmärken, sprickor, maskstunget, sneda och glappande dörrar. Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510