MINIATYRMÅLNING, Adelsman, 17-1800-tal.

290671. MINIATYRMÅLNING, Adelsman, 17-1800-tal.

Miniatymålning.
5,5 x 4 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Miniatymålning.
5,5 x 4 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 913