2906657. EN DELORIS WRIGHT FÅGELBUR LAMPA.
av typisk form med målade bladdekor på utsidan och bostäder två målade fåglar som står på grenar till det inre, 34 cm hög.
Lim finns i tre kolumner där de eventuellt har varit av och reglued.
Knocks, scuffs, repor, märken och slitage hela tiden.
inte testad för elektrisk överensstämmelse och MÅSTE inspekteras av en behörig elektriker före användning.