BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, sk. Hauptkopia, 1900-tal.

290650. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, sk. Hauptkopia, 1900-tal.

Intarsia. Längd 110 cm.Höjd 82 cm. Djup 49 cm.

Spricka i marmorskivan och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417