MATTA, orientalisk, 1900-tal, 105x182 cm.

290642. MATTA, orientalisk, 1900-tal, 105x182 cm.

Matta i ull med geometrisk dekor med inslag av blommor.

Lagning vid fransar på en sida
Fransar saknas
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fransar saknas
Bruksslitage.

Antal besök: 636