MYNTSAMLING, komplett, Svenska mynt, 1900-1973.

290639. MYNTSAMLING, komplett, Svenska mynt, 1900-1973.

Komplett myntsamling från 1900-1973.
I 71 st kassetter.

Bruks/åldersslitage, kassetter med mindre skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

I 71 st kassetter.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 866