SALONGSMÖBEL, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

290637. SALONGSMÖBEL, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

soffa, bord, 2 karmstolar, soffans längd 132 cm, bordets diameter 86 cm, höjd 67 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 029