FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.
2905556. FÅTÖLJ, 1940/1950-tal.

Rygghöjd 107 cm
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage, något nött i tyg. Märken på trä. Omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 107 cm
Sitthöjd 42 cm.

Antal besök: 1 168