SERVERINGSVAGN, mässing, 1900-tal.

2905420. SERVERINGSVAGN, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 70 cm, längd ca 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 478