CHIFFONJÉ, betsad furu, tidigt 1900-tal.

290530. CHIFFONJÉ, betsad furu, tidigt 1900-tal.

Längd 108, bredd 46, höjd 135 cm.

Några lådknoppar av, bakstycke med sprickor, några slagmärken, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 764