SOFFBORD, samt lampbord, Ulferts, Tibro, 1900-talets mitt.

290518. SOFFBORD, samt lampbord, Ulferts, Tibro, 1900-talets mitt.

Soffbord längd 140, bredd 85, höjd 52 cm
Lampbord läng 70, bredd 48, höjd 45 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 161