VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

290511. VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Vitrinskåp med bronserade beslag samt tygbeklädda hyllplan
Längd 69, bredd 34, höjd 142 cm.

Vitrinskåpets ben med repor och små slagmärken, hyllplanets tyg med märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 162