PRYDNADSHORN, 1 par, horn och mässing, 1900-talets mitt.
290469. PRYDNADSHORN, 1 par, horn och mässing, 1900-talets mitt.
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
689