2904499. KLOCKA, MÄSSING, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.
den vita emalj urtavla med romerska siffror, 15cm hög, med en nyckel
Egendomen till en avliden egendom som säljs på order av exekutörer.
Funktionell i skrivande stund, men funktionaliteten är inte garanterad, hårfästet sprickor att ringa, yta repor, slitage och matt.
Nyckel/nycklar finns.