KLOCKA, MÄSSING, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

2904499. KLOCKA, MÄSSING, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

den vita emalj urtavla med romerska siffror, 15cm hög, med en nyckel
Egendomen till en avliden egendom som säljs på order av exekutörer.

Funktionell i skrivande stund, men funktionaliteten är inte garanterad, hårfästet sprickor att ringa, yta repor, slitage och matt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 295