FÅTÖLJ, skuret och bonat trä med ljus sidenklädsel, Louis XVI-stil.

290446. FÅTÖLJ, skuret och bonat trä med ljus sidenklädsel, Louis XVI-stil.

1900-talets första hälft.

Bruksslitage. Något fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft.

Antal besök: 819