GOLVLAMPA, smide, 1910-20-tal.

290443. GOLVLAMPA, smide, 1910-20-tal.

Justerbar höjd. Minihöjd 141 cm. Maxhöjd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 474