GOLVLAMPA, mässing med 2 tygklädda skärmar, 1950/60-tal.

290434. GOLVLAMPA, mässing med 2 tygklädda skärmar, 1950/60-tal.

Höjd 170 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 170 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 875