KISTA, tidigt 1800-tal.

KISTA, tidigt 1800-tal.
290395. KISTA, tidigt 1800-tal.

Längd 111 cm.
Bredd 64,5 cm.
Höjd 56 cm.

Renoverad, defekt lås, sprickor, maskhål, fläckar, åldersslitage, går ej att öppna.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 111 cm.
Bredd 64,5 cm.
Höjd 56 cm.

Nycklar saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 831