SOLGLASÖGON, 3 par, Stella McCartney samt Tommy Hilfiger, 2000-tal.

2903500. SOLGLASÖGON, 3 par, Stella McCartney samt Tommy Hilfiger, 2000-tal.

Etuier i original medföljer.

Bruksslitage, mindre repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etuier i original medföljer.

Antal besök: 326