SVENSK ARMÉHJÄLM m/21.

SVENSK ARMÉHJÄLM m/21.
2903445. SVENSK ARMÉHJÄLM m/21.

En svensk arméhjälm m/21 med inredning samt hakrem i läder.
Hjälmen har måtten, höjd ca 16,5 cm, längd ca 29 cm, bredd ca 24 cm.

Begagnat bruksslitage,repor,lädret är något torrt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 835