Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
KERSTIN STRID. Olja på duk, Sävsjö torg, signerad.
290331. KERSTIN STRID. Olja på duk, Sävsjö torg, signerad.
31 x 65 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 65 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 836