Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, Porträtt, Signerad.
290328. TADEUSZ KAMASA. Olja på duk, Porträtt, Signerad.
49 x 60 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 60 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
879