LODREGULATOR, Gustav Becker, jugend, tidigt 1900-tal.

290294. LODREGULATOR, Gustav Becker, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd 118, djup 19, bredd 43 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, fanerskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 848