Helsingborgs Auktionskammare
Glas
Serviser
GLASSERVIS, etsad dekor, 1950/60-tal.
290289. GLASSERVIS, etsad dekor, 1950/60-tal.
55 delar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 delar.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
808