BARVAGN, Sverige, 1950-tal.

BARVAGN, Sverige, 1950-tal.
2902356. BARVAGN, Sverige, 1950-tal.

Stomme i metall. Över och underdel med teakbrickor. Avtagbara. Längd ca 60 cm. Bredd 45 cm. Höjd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 298