KOFFERT, plåt, "Jönköping Sweden".

2902219. KOFFERT, plåt, "Jönköping Sweden".

Höjd, ca 42 cm
Längd, ca 87 cm.
Djup, ca 45 cm.

Slitage.
Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, ca 42 cm
Längd, ca 87 cm.
Djup, ca 45 cm.

Slitage.
Skador.

Antal besök: 381