PARTI KOPPAR, mestadels 1800-tal.

29017. PARTI KOPPAR, mestadels 1800-tal.

Bland annat kannor och aladåbform.

Slitage. Bucklor. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Bucklor. Skador.

Antal besök: 784