VERKTYGSLÅDA & RESERVDUNK, Dowidat & Tian.

2901540. VERKTYGSLÅDA & RESERVDUNK, Dowidat & Tian.

Verktygslåda i målad plåt med handtag i trä, längd ca 44 cm. Reservdunk i förzinkad plåt, längd ca 37 cm.

Ytslitage. Repo roch märken. Bucklor. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 450