SOFFA, Karl Johan stil, 1900-tal.

29014. SOFFA, Karl Johan stil, 1900-tal.

Längd 195 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm.

Slitage.

Antal besök: 4 745