TAKKRONA i porslin, 1900-tal, troligen Tyskland.

290147. TAKKRONA i porslin, 1900-tal, troligen Tyskland.

Taklampa i porslin med dekor av blommor. 3 ljuspunkter. Höjd 48 cm.

El ej funktionstestad
Bruksslitage
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

El ej funktionstestad
Bruksslitage
Färgbortfall.

Antal besök: 991