Auktionshuset Kolonn
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, Karl Johan stil, 1900-tal.
29014. SOFFA, Karl Johan stil, 1900-tal.
Längd 195 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 195 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
4 457