KISTA, allmoge, 1800-tal.

KISTA, allmoge, 1800-tal.
2901369. KISTA, allmoge, 1800-tal.

Längd ca. 81, bredd 45, höjd 45 cm.

Repor, fläckar, slagmärlen, sprickor. Lås gått i baklås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 320