FICKUR 2 st, nyckeldragare, boett i silver respektive 18k guld.

290099. FICKUR 2 st, nyckeldragare, boett i silver respektive 18k guld.

Fickur, boett silver, ankargång, nyckeldragare, urtavla diameter ca 44 mm.
Fickur, boett 18k guld, cylindergång, nyckeldragare, urtavla diameter ca 36 mm. Total vikt inkl glas och verk ca 42 gram.

Slitage, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, repor.

Antal besök: 903