Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
INGA BURSELL. "Vi ska gå på upptäcktsfärd", olja på duk, signerad.
290093. INGA BURSELL. "Vi ska gå på upptäcktsfärd", olja på duk, signerad.
72 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 90 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 328