VERKSTADSBORD.

VERKSTADSBORD.
2900875. VERKSTADSBORD.

ca 206 x 61 cm, 88 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken,smuts och olja.

Gör en kostnadsfri värdering!
2900875. VERKSTADSBORD.

ca 206 x 61 cm, 88 cm hög.

Antal besök: 500