MATTA, rölakan, Judith Johansson, signerad JJ. 350 x 250.

290066. MATTA, rölakan, Judith Johansson, signerad JJ. 350 x 250.

Blå botten med geometriskt mönster i ljusblått, grått, grönt och lila. 350 x 250 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 966