CANAPÉ, karl-johan, 1800-talets senare del.

290063. CANAPÉ, karl-johan, 1800-talets senare del.

Canapé med svartmålad stomme och omklädd i blommigt jaquardvävt tyg.

Höjd 102 cm.
Djup 68 cm.
Längd 202 cm.

Färgbortfall
Avslag
Repor
Grovt slitage på tyg
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102 cm.
Djup 68 cm.
Längd 202 cm.

Färgbortfall
Avslag
Repor
Grovt slitage på tyg
Bruksslitage.

Antal besök: 1 124