SPEGEL, 1900-talets första hälft.

290056. SPEGEL, 1900-talets första hälft.

Spegel med träram, bemålad med guldfärg.
Bredd: 50, Höjd: 76 cm.

Mindre krackeleringar på ram, smärre fuktskada på spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 50, Höjd: 76 cm.

Antal besök: 741