FÅTÖLJ, "Karlstad", IKEA.

FÅTÖLJ, "Karlstad", IKEA.
2900290. FÅTÖLJ, "Karlstad", IKEA.

Snurrbar aluminiumfot. Helstoppad, klädd i svart läder. Bredd 82, sitthöjd c:a 46 cm.

Bruksslitage, sitsen med repor och märken, ryggens baksida med tryckmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 584