PARTI SAMEARBETEN, 4 delar, ben samt skinn, 1900-tal.

290000. PARTI SAMEARBETEN, 4 delar, ben samt skinn, 1900-tal.

Kniv bär datering 1838. Delvis märkta med namn. Kniv, längd med slida ca 30 cm.

Slitage, fläckar. Ställvis hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 815