KAFFESERVIS, 48 delar " Guldstjärna " Gustavsberg Wilhelm Kåge.

289995. KAFFESERVIS, 48 delar " Guldstjärna " Gustavsberg Wilhelm Kåge.

12 st Koppar
12 st Assietter
20 st Tefat
1 st kakfat
Socker, grädde, kanna.

Lagning kanna, nagg gräddsnipan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st Koppar
12 st Assietter
20 st Tefat
1 st kakfat
Socker, grädde, kanna.

Antal besök: 2 554