MICKI. PIPPIS HUS MED TILLBEHÖR.

2899713. MICKI. PIPPIS HUS MED TILLBEHÖR.

Hus. Höjd: ca 36 cm. Bredd: ca 42 cm.
Med figurer. bl.a Pippi och Lilla Gubben.

Lättare bruksslitage. Pippifigur med hårskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 193