BERTIL ALMLÖF. landskap, litografi, signerad, daterad samt numrerad 58/325.

289958. BERTIL ALMLÖF. landskap, litografi, signerad, daterad samt numrerad 58/325.

Bildyta ca 19 x 35 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 19 x 35 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 697