GLASSERVIS, 16 delar, 1900-tal.

289953. GLASSERVIS, 16 delar, 1900-tal.

12 st assietter, 4 st fat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st assietter, 4 st fat.

Bruksslitage.

Antal besök: 480