SKÅLAR, 2 st, glas, "Nyppälä Kulho", Saara Hopea, Riihimäen Lasi, Finland. 1960/70-tal.

289935. SKÅLAR, 2 st, glas, "Nyppälä Kulho", Saara Hopea, Riihimäen Lasi, Finland. 1960/70-tal.

Diameter 14,7 cm, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 097