NATTLJUSSTAKAR, ett par, Jugend, Württembergische Metallwarenfabrik WMF, Tyskland. Runt sekelskiftet 1800/1900.

289928. NATTLJUSSTAKAR, ett par, Jugend, Württembergische Metallwarenfabrik WMF, Tyskland. Runt sekelskiftet 1800/1900.

Ciselerad dekor i form av näckrosor.
Längd 12 cm, höjd 4,5 cm.

Bruksslitage, ena ljuspipan med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12 cm, höjd 4,5 cm.

Antal besök: 1 264