BÄNK, omkring 1900.

BÄNK, omkring 1900.
28989. BÄNK, omkring 1900.

Skuren dekor. Längd 125 cm.

Slitage, smärre skador, kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!
28989. BÄNK, omkring 1900.

Skuren dekor. Längd 125 cm.

Antal besök: 793