KANDELABER 7-armad 1900-tal.

KANDELABER 7-armad 1900-tal.
2898958. KANDELABER 7-armad 1900-tal.

Höjd ca 36 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 327