BO CRONQVIST. Segelbåt, etsning, signerad.

289893. BO CRONQVIST. Segelbåt, etsning, signerad.

70/150, bildstorlek 19 x 17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 144