2898750. Cognac läder modulär soffa - 1970-talet.
Material: läder, trä, skum
Fåtölj dimensioner:
H: 75 cm, B: 73 cm, D: 80 cm,
Soffa storlek:
H: 75 cm, B: 130 cm, D: 80 cm.
Åldersanpassat användningsvillkor. Benen lös eller lös.
Repor, fläckar, fläckar, gnidning och patina av läder.