Cognac läder modulär soffa - 1970-talet.

2898750. Cognac läder modulär soffa - 1970-talet.

Material: läder, trä, skum

Fåtölj dimensioner:
H: 75 cm, B: 73 cm, D: 80 cm,
Soffa storlek:
H: 75 cm, B: 130 cm, D: 80 cm.

Åldersanpassat användningsvillkor. Benen lös eller lös.
Repor, fläckar, fläckar, gnidning och patina av läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Material: läder, trä, skum

Fåtölj dimensioner:
H: 75 cm, B: 73 cm, D: 80 cm,
Soffa storlek:

Antal besök: 468